Overzicht van internetsites die van belang kunnen zijn bij uw onderzoek.

13-10-2015
 

Diverse
  Akten zoeken op plaats in registers, daarna bekijken en ophalen via FamilySearch (zoekakten.nl)
  5700 Plaatsnamen in Nederland (home.wxs.nl/~pagklein/almanak.html)
  Centraal Bureau voor Genealogie (www.cbg.nl)
  Genealogie HCC (genealogie.hcc.nl/drupal/)
  Mailgroep Genealogie Seniorweb (mailgroep.seniorweb.nl/gen)
  NGV Nederlandse Genealogische Vereniging (www.ngv.nl)
  Cursus paleografie (geneaknowhow.net)
  Trefwoordenlijst genealogie (http://home.planet.nl/~dumon002/)
    idem (http://www.dumont-andre.nl)
  Stamboomvragenforum (www.stamboomvragenforum.nl)

  Archiefnet (www.archiefnet.nl)
  Digitaal Stamboom Portaal (diverse gemeenten) (www.digitalestamboom.nl)
  Van papier naar digitaal (www.vpnd.nl)
  Stamboomforum (www.stamboomforum.nl)
  Het Archiefforum (www.archiefzoeker.nl)
  WieWasWie (www.wiewaswie.nl)
 
Provincie Drenthe
  Provincie Drenthe (www.drenlias.nl)
Provincie Friesland
  Provincie Friesland (www.tresoar.nl)
Provincie Gelderland
  Provincie Gelderland (www.geldersarchief.nl)
  Gelders Archief: personen zoeken (www.geldersarchief.nl/zoeken/?mivast=37&mizig=128&miadt=37&milang=nl&mizk_alle=personen&miview=tbl)
  Genealogie in de Achterhoek (www.genealogiedomein.nl)
  Regionaal Archief Rivierenland (www.regionaalarchiefrivierenland.nl)
  Regionaal Historisch Centrum voor de Bommelerwaard (www.streekarchiefbommelerwaard.nl)
  Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe (www.streekarchivariaat.nl)
Provincie Groningen
  Groninger Archieven - Regionaal Historisch Centrum/ (www.groningerarchieven.nl)
Provincie Noord-Brabant
  
Brabants Historisch Informatie Centrum (www.bhic.nl)
  Regionaal Archief West-Brabant (www.regionaalarchiefwestbrabant.nl)
  Streekarchief Land van Heusden en Altena (www.salha.nl)
  Gemeente Bergen op Zoom (www.markiezenhof.nl)
  Gemeente Breda (http://www.stadsarchief.breda.nl/)
   zolang nog in de lucht (www.isis.breda.nl)
  Gemeente Eindhoven (Reginaal Historisch Centrum Eindhoven) (eindhoven.digitalestamboom.nl)
  Gemeente Tilburg (Regionaal Archief Tilburg) (www.regionaalarchieftilburg.nl)
Provincie Noord-Holland
  Regionaal Archief Noord-Holland (www.noord-hollandsarchief.nl)
  Gemeente Amsterdam: Archiefbank (stadsarchief.amsterdam.nl)
  Gemeente Zaanstad - Genealogie (www.zaanstad.nl)
  Regionaal Archief Alkmaar (www.archiefalkmaar.nl)
  Streekarchief Gooi en Vechtstreek (SAGV) (http://www.gooienvechthistorisch.nl/)
  Waterlands Archief (www.waterlandsarchief.nl)
  Westfries archief Hoorn (www.westfriesarchief.nl)
  Westfriese Families op internet (www.westfriesefamilies.nl)
Provincie Overijssel
  Historisch Centrum Overijssel, Zwolle (www.historischcentrumoverijssel.nl)
  Erfgoedcentrum Achterhoek Liemers (www.ecal.nu/)
  Twents Streekarchief (www.twentsstreekarchief.org)
Provincie Utrecht
  Archief Eemland (www.archiefeemland.nl/collectie/archieven)
   idem (www.archiefeemland.nl/collectie/voorouders)
  Het Utrechts Archief (www.hetutrechtsarchief.nl)
  Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht (www.genealogiezuidoostutrecht.org)
  Streekarchief Rijnstreek em Lopikerwaard (http://rhcrijnstreek.nl/)
Provincie Zeeland
  Zeeuws Archief (www.zeeuwsarchief.nl)
  Zeeuws Archief (www.zeeuwengezocht.nl)
  Gemeente Vlissingen (www.vlissingen.nl)
Provincie Zuid-Holland
  Gemeente Delft (www.archief.delft.nl)
  Gemeente Den Haag (www.denhaag.nl)
   idem (193.172.27.173/hga/virtuelestudiezaal/)
  Rijnstreek em Lopikerwaard (http://rhcrijnstreek.nl/)
  Groene hart archieven - vůůr 1811 (www.groenehartarchieven.nl)
  Groene hart archieven - na 1811 (www.groenehartarchieven.nl)
  Regionaal Archief Leiden (www.leidenarchief.nl)
  Leiden - Jan van Hout - de Vrienden van het Leidse archief (www.janvanhout.nl)
  Gemeentearchief Rotterdam: digitale stamboom (www.gemeentearchief.rotterdam.nl)
  Gemeentearchief Rotterdam: notariŽle akten (www.gemeentearchief.rotterdam.nl)
  Historisch Archief Westland (www.genealogiewestland.nl)
  Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg (www.streekarchiefvpr.nl)
  Archief Vlaardingen (www.vlaardingen.nl/stadsarchief/Stadsarchief/Stadsarchief/Voorouders)
  Archief Vlaardingen: zoekscherm personen (www.geschiedenisvanvlaardingen.nl/HAZA/login?lang=NL)
Provincie Limburg
  Regionaal Historisch Centrum Limburg (www.rhcl.nl/nl/onderzoeken/stamboomonderzoek/stamboomonderzoek/)

Omhoog